Eventy online – nowy wymiar doświadczeń

Świat zmienia się na naszych oczach. Dynamicznie postępująca digitalizacja codziennego życia coraz mocniej wkracza w przestrzeń egzystencji współczesnego człowieka. Zastosowanie coraz bardziej zaawansowanych technologii widać też w branży eventowej. Symbolami nowej rzeczywistości stały się wydarzenia online. Eventy w tej formie na dobre zagościły w naszej codzienności, stając się silną alternatywą dla tradycyjnych eventów. Szybko nauczyliśmy się wykorzystywać ich potencjał w sposób kreatywny, nowatorski, a także bezpieczny. Dziś chcemy zaprosić i ciebie do wyjątkowego świata eventów online.

Dlaczego warto organizować eventy online?

Eventy online to szansa na przeniesienie potencjału imprez organizowanych z udziałem publiczności do Internetu. Wirtualne eventy to przede wszystkim brak ograniczeń. Przygotowując takie wydarzenie, masz szansę dotarcia do szerokiego grona odbiorców – dużo szerszego niż w przypadku spotkań stacjonarnych. Na event online można zaprosić uczestników w dowolnej lokalizacji na świecie. Wystarczy komputer i dostęp do Internetu. Event online może być skutecznym narzędziem komunikacji. Można dzięki nim budować silną sieć skupioną wobec marki. To także doskonały sposób na promowanie swojego produktu/usługi oraz realizowanie założonych celów biznesowych lub wizerunkowych.

Jak działa organizacja eventów online?

Aby wydarzenie nabrało nowej formy, trzeba zadbać o wiele szczegółów. Istotnym elementem jest zarówno odpowiednie przygotowanie scenariusza, jak i zapewnienie specjalistycznego zaplecza technicznego. Doskonale wiemy, że aby event online odniósł sukces, musi angażować. Dzięki sporemu doświadczeniu w organizacji wydarzeń w sieci potrafimy tak zrealizować spotkanie, aby przyciągnąć uwagę odbiorcy przed ekranem monitora.

Zakres usług realizacji eventów online

Mamy spore doświadczenie w organizacji wydarzeń wirtualnych oraz hybrydowych. Zapewniamy kompleksową obsługę eventów online. Zajmiemy się wszystkim: przemyślimy aspekty wizualne, merytoryczne i wizerunkowe. Zapewnimy odpowiednie zaplecze techniczne – przygotujemy cyfrowe zaproszenia na twój event, stworzymy spersonalizowaną stronę do rejestracji gości, opracujemy wspólnie z tobą scenariusz spotkania, zajmiemy się wysyłką maili do wszystkich zaproszonych, wreszcie zapewnimy pełną obsługę audiowizualną na miejscu: kamery, oświetlenie, nagłośnienie itp. Oferujemy niezbędne wsparcie techniczne na każdym etapie produkcji. Mamy własną platformę do obsługi eventów online, nie musimy więc korzystać z zewnętrznych narzędzi. Dostarczymy ci takie rozwiązanie, jakie będzie optymalne z twojego punktu widzenia. Każde wydarzenie zasługuje na takie podejście.

 

Wydarzenia online – eventy nowej generacji teraz dostępne dla każdego!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy wykorzystanie nowoczesnych technologii, umożliwiających tworzenie eventów w przestrzeni internetowej. Nasz eventowy team to zespół ludzi prawdziwie zafascynowanych potencjałem tego formatu. Jeśli chciałbyś przenieść swoje spotkanie firmowe, konferencję, prezentację produktową czy szkolenie dla pracowników do digitalu, event online będzie doskonałym rozwiązaniem. Nasza oferta organizacji i obsługi wydarzeń online’owych jest skierowana do klientów biznesowych i indywidualnych. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdej realizacji. Przygotujemy ofertę dostosowaną do twoich potrzeb oraz wymagań.


Skontaktuj się z nami.
Wspólnie zrealizujemy twój event na najwyższym poziomie.

Chcesz wiedzieć więcej o platformie online?

Porozmawiajmy
o Twoim wydarzeniu

Wydarzeniaonline.pl

Wydarzeniaonline.pl

Blu Expierience Sp. z o.o.
ul. Warszawska 15 
31-155 Kraków

Copyright © 2020 Blu Experience. All rights reserved.

+48 501 172 589
kontakt@wydarzeniaonline.pl

Copyright © 2020 Blu Experience. All rights reserved.