Konferencje i kongresy online

Eventy naukowe i biznesowe na dobre zadomowiły się w przestrzeni online. Wydarzenia wirtualne doskonale wpisują się w aktualne trendy. Organizacja kongresów i konferencji online genialnie sprawdza się jako alternatywa dla pełnowymiarowych, tradycyjnych spotkań odbywających się w określonym miejscu. W formule online można zrealizować mniej lub bardziej rozbudowane projekty. Jeśli chcesz zbudować swój profesjonalny wizerunek i wyróżnić się na tle konkurencji, skontaktuj się z nami. Zajmiemy się Twoim wydarzeniem od początku do końca. Nasz wyspecjalizowany zespół z przyjemnością pomoże Ci zorganizować konferencję idealną!

Konferencje online i kongresy dla wszystkich

Chyba nikt nie ma już wątpliwości, że wirtualne eventy są jedną z najważniejszych innowacji ostatnich lat. Organizacja kongresów i konferencji online idealnie wpisała się w zmieniające się realia. Ze względu na rozwój technologiczny, jak i zaistniałą sytuację epidemiologiczną coraz więcej wydarzeń przenosi się do sieci. Świat eventów online to niesamowita przestrzeń dla kreatywności, myślenia poza schematami i nieszablonowego podejścia. Konferencje i kongresy online są doskonałym uzupełnieniem wydarzeń organizowanych „w realu”. To nowoczesne rozwiązanie, które pozwala budować zaangażowaną i otwartą na nowe doświadczenia publiczność. Na konferencje i kongresy online możesz zaprosić uczestników z dowolnej lokalizacji na całym świecie. Aby wziąć udział w spotkaniu oddalonym o tysiące kilometrów, wystarczy komputer, tablet lub smartfon z dostępem do Internetu.

Kompleksowa organizacja kongresów i konferencji online

Jesteśmy jedną z niewielu agencji specjalizujących się w kompleksowej organizacji i obsłudze wirtualnych kongresów i konferencji online. W ciągu wielu lat naszej działalności zrealizowaliśmy setki udanych projektów. Naszą misją jest organizowanie nowoczesnych, w pełni interaktywnych kongresów i konferencji wirtualnych oraz hybrydowych. Aby przygotować konferencję online, przede wszystkim potrzebujesz narzędzi. W swoich projektach korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, jakie są obecnie na rynku. Bazując na własnym, wieloletnim doświadczeniu w realizacji prestiżowych eventów online stworzyliśmy wszechstronną, autorską platformę konferencyjno-targową. Proponowane przez nas rozwiązanie zapewnia ogromne możliwości brandingowe. Platforma składa się z kilku pojedynczych modułów i jest elastyczna pod względem wymagań klientów, administracji i funkcjonalności. Oprogramowanie dostarcza też wielu cennych informacji przed, w trakcie i po wydarzeniu.

Bezpieczna konferencja online

Specjalizujemy się w organizacji kongresów i konferencji biznesowych, naukowych, tematycznych, prasowych, a także spotkań networkingowych i szkoleń. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo podczas wydarzeń wirtualnych. Platforma jest w 100% bezpieczna i właściwie chroni dane uczestników eventu. Dokładamy wszelkich starań, aby skutecznie przeprowadzić wydarzenie w sieci niezależnie od tego, czy jest ono w pełni wirtualne, czy hybrydowe. Nasze realizacje są odzwierciedleniem potrzeb i oczekiwań klientów. Zapewniamy całkowite wsparcie projektowe oraz techniczne. Jesteśmy z Tobą planowania wydarzenia po jego realizację. Nad przebiegiem całości czuwa zespół profesjonalistów, którzy nadzorują prawidłowy przebieg spotkania. Bez względu na to, czy organizujesz swój event na małą, średnią, czy dużą skalę, jesteśmy po to, aby pomóc Ci przeprowadzić go komfortowo i bez zakłóceń.

Chcesz wiedzieć więcej o platformie online?

Porozmawiajmy
o Twoim wydarzeniu

Wydarzeniaonline.pl

Wydarzeniaonline.pl

Blu Expierience Sp. z o.o.
ul. Warszawska 15 
31-155 Kraków

Copyright © 2020 Blu Experience. All rights reserved.

+48 501 172 589
kontakt@wydarzeniaonline.pl

Copyright © 2020 Blu Experience. All rights reserved.