Studio nagrań

Dysponujemy przestrzeniami, które z powodzeniem służyć mogą organizacji Państwa eventów online i hybrydowych.

W zależności od charakteru i wielkości wydarzenia do dyspozycji są:

Nasze studio w Krakowie

Studio znajduje się w samym centrum Krakowa – 5 minut pieszo od Dworca Głównego i 13 minut od Rynku Głównego. Niezależnie od tego, czy jest to transmisja online, czy produkcja offline – przestrzeń sprosta wszelkim wymaganiom.
Studio wyposażone jest w profesjonalny sprzęt, który może być konfigurowany na potrzeby różnego typu wydarzeń online. Może stać się domem dla mniejszych wydarzeń online, takich jak konferencje medyczne i branżowe, webinary, koncerty, projekty społeczne i komunikacyjne, nagrania wywiadów; może służyć jako plan filmowy czy zdjęciowy. Przestrzeń studio nada każdemu wydarzeniu zarówno przytulności, ale też profesjonalizmu.

 

Studio w hotelu Metropolo Krakow by Golden Tulip

W studio realizowane mogą być różnego typu wydarzenia jak np. webinary, konferencje, szkolenia czy premiery produktów – wszystko na najwyższym, światowym poziomie.
Przestrzeń wyposażona jest w kamery do realizacji zbliżeń i szerokiego planu, oświetlenie studyjne i efektowe media-serwery wraz z oprogramowaniem do streamingu na dowolnej platformie, monitory poglądowe dla spikerów i mikrofony.

 

Studio nagrań Augmented Reality (AR) w ICE Kraków Congress Centre

Studio nagrań online, które służyć może realizacji wszelkich wydarzeń jak np. konferencji, kongresów, eventów korporacyjnych a także koncertów i spektakli.
Wyposażone jest w ekrany diodowe, profesjonalne oświetlenie sceniczne i filmowe, a także w sprzęt wymagany przy realizacji wydarzeń online, zarówno tych z podstawowym budżetem, jak i tych bardziej wymagających, gdzie niezbędna jest unikalna scenografia, kamery i oświetlenie w standardzie telewizyjnym. Biorąc pod uwagę jego usytuowanie w ICE Kraków Congress Centre, do wykorzystania jest także niezwykła naturalna scenografia obiektu. Możliwa jest również transmisja z widokiem wprost na wzgórze wawelskie i panoramę Krakowa – eventy online nabierają wtedy szczególnej jakości i łączą świat online z offline.

 

Porozmawiajmy o Twoim wydarzeniu

Wydarzeniaonline.pl

Wydarzeniaonline.pl

Blu Expierience Sp. z o.o. al. 29 Listopada 50 31-425 Kraków
Copyright © 2020 Blu Experience. All rights reserved.
+48 501 172 589 kontakt@wydarzeniaonline.pl
darmowa baza wiedzy wydarzenia.online
Copyright © 2020 Blu Experience. All rights reserved.