Targi online

Wirtualne targi to znakomita okazja do zaprezentowania oferty firmy w przestrzeni online. W ten sposób możesz budować i podtrzymywać relacje biznesowe. Targi online na stałe wpisały się w kalendarz imprez branżowych, zyskując miano najważniejszych wydarzeń tematycznych w erze post-covid. Wydarzenia w tej formule znakomicie się sprawdzają. Eventy online to wolność, brak ograniczeń i nowe możliwości.
Chciałbyś zorganizować targi, konferencję online albo inne wydarzenie na większą skalę? Zgłoś się do nas. Pomożemy ci wszystko poukładać i sprawimy, że twój event zostanie zapamiętany przez wszystkich.

Dlaczego warto organizować targi online?

W dzisiejszych czasach coraz większe znaczenie w komunikacji z konsumentami odgrywają współczesne technologie. Wraz z rozwojem technicznym i dynamiką zmian, jakie w wyniku pandemii zaszły w całej branży eventowej, bardzo istotnym obszarem stały się wydarzenia online. Wirtualne eventy mogą odbywać się 24h na dobę, gromadząc publiczność z różnych stref czasowych. Taka formuła umożliwia budowanie relacji z całym światem. Wielką szansą na zdobycie wartościowych kontaktów są targi online. Jest to rodzaj wydarzenia organizowanego w celu umożliwienia wystawcom prezentacji ich produktów i usług. Podczas takiego eventu klienci mogą poznać i porównać oferty konkurencyjnych firm. Uczestnictwo w targach online to wyśmienita okazja do zapoznania się z aktualną sytuacją na rynku i nawiązania kontaktu z przedstawicielami firm. Z perspektywy wystawców targi online są doskonałym sposobem na pokazanie się, wypromowanie marki oraz pozyskanie nowych klientów. Wirtualne targi to nie tylko doraźne rozwiązanie na czas ograniczeń imprez masowych. To także świetna alternatywa na zorganizowanie ciekawego eventu bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych m.in. z wynajmem hali, cateringiem, transportem sprzętu czy drukowaniem materiałów. Wirtualne targi zapewniają większą elastyczność w docieraniu do potencjalnych odbiorców w angażujące sposoby. Aby zrealizować udane wydarzenie, wszystkie aspekty zorganizowane z realizacją można przeprowadzić wirtualnie. To wygoda, oszczędność i bezpieczeństwo.

Jak wyglądają wirtualne targi?

Targi wirtualne mogą być czymś więcej niż statyczną prezentacją firm online. Dzięki nowoczesnym narzędziom takie wydarzenia stają się miejscem spotkania specjalistów z branży, ale też okazją do wymiany doświadczeń oraz poglądów. Co więcej, nie ma tu ograniczeń występujących w przypadku eventów w świecie rzeczywistym, np. geograficznych. Wszystko, czego potrzebujesz, to bezpieczna i stabilna platforma eventowa. Jest to jeden system, przez który zarządzasz organizacją całego wydarzenia. Wiemy, jak skutecznie wykorzystać możliwości tego narzędzia. Poprzez naszą platformę otrzymujesz stoisko wirtualne, na którym możesz przedstawić zwiedzającym swoją ofertę. Udostępnione przez nas oprogramowanie daje ci możliwość wyposażenia stoiska promocyjnego w dowolne materiały informacyjne, katalogi firmy, a nawet quizy dla zwiedzających. Mamy świadomość tego, jak przy wydarzeniach dużego formatu ważny jest networking. Nasze wirtualne centrum targowe ma ogromne możliwości w tym zakresie.

Chcesz zorganizować targi online?

Wydarzenia online to niewątpliwie przyszłość. Targi wirtualne przyciągają dziesiątki tysięcy odbiorców, a tym samym pozwalają wystawcom w jakościowy sposób pokazać swoją markę i ofertę. Targi online mogą być alternatywą, uzupełnieniem albo po prostu tańszą opcją – to ty decydujesz. A my zajmujemy się resztą.

Chcesz wiedzieć więcej o platformie online?

Porozmawiajmy
o Twoim wydarzeniu

Wydarzeniaonline.pl

Wydarzeniaonline.pl

Blu Expierience Sp. z o.o.
ul. Warszawska 15 
31-155 Kraków

Copyright © 2020 Blu Experience. All rights reserved.

+48 501 172 589
kontakt@wydarzeniaonline.pl

Copyright © 2020 Blu Experience. All rights reserved.